Osmanlı imparatorluğu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osmanlı imparatorluğu

Hosgeldiniz !! Misafir

Anasayfa''10 numara uğur getirecek'' EmptyLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

''10 numara uğur getirecek''

YazarMesaj
*!FreeStyLer!*
Admin

Admin
*!FreeStyLer!*

Aktiflik :
''10 numara uğur getirecek'' Left_bar_bleue10 / 99910 / 999''10 numara uğur getirecek'' Right_bar_bleue

Tecrübe :
''10 numara uğur getirecek'' Left_bar_bleue100 / 100100 / 100''10 numara uğur getirecek'' Right_bar_bleue

Ruh Halim : ''10 numara uğur getirecek'' Uzuntu10
Dikkat : Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Show_Time

''10 numara uğur getirecek'' Empty
MesajKonu: ''10 numara uğur getirecek''   ''10 numara uğur getirecek'' Icon_minitimePaz Tem. 20 2008, 21:05

Takım Kaptanımız Alex de Souza, yeniden sırtına geçirdiği 10 numaralı formanın kendisine uğur getireceğini söyledi. Fenerbahçe'den önceki futbol kariyeri boyunca sürekli 10 numaralı formayı giydiğini belirten Alex, yeni teknik direktörümüz Aragones'le birlikte Fenerbahçe'nin bu yıl fark yaratacağını da ifade etti.
Takımımızın sezon öncesi yaptığı hazırlık maçlarına 10 numaralı formayla çıkması dikkat çeken Kaptanımız Alex de Souza, yeni forma numarasıyla ilgili olarak resmi internet sitemize açıklamalarda bulundu. Alex, "Ben kariyerim boyunca her yerde 10 numaralı formayı giymiştim. Fenerbahçe'ye ilk geldiğimde de bana, istersem 10 numaralı formayı giyebileceğim söylendi. Fakat o sıralarda takımda 10 numaralı formayı Tuncay giyiyordu. Bu nedenle ben bu teklifi geri çevirdim ve 20 numaralı formayı giymeye başladım. Şimdi yeniden 10 numaralı formayı sırtıma geçirdim. İnanıyorum ki; 10 numaralı forma, bana uğur getirecek. Ayrıca, koleksiyoncu taraftarlarımız da hem 20, hem de 10 numaralı Alex formalarına sahip olabilecek" dedi.
Takımdaki değişikliğin forma numaralarından ibaret olmadığını ifade eden Alex, "Tabii, sadece forma numarasını değiştirerek yenilenemezsiniz. Takımız da bu yıl çok farklı olacak. Her teknik direktör takıma kendi karakterini yansıtır. Yeni teknik Direktörümüz Aragones de şimdi bu süreci takıma yaşatıyor. Aragones'le birlikte bu yıl farklı bir Fenerbahçe de ortaya çıkacak. Eminim bu çalışmalarla çok iyi çok iyi bir takım olacağız ve çok iyi yerlere geleceğiz" dedi.

''10 numara uğur getirecek''
1 sayfadaki 1 sayfası