Osmanlı imparatorluğu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osmanlı imparatorluğu

Hosgeldiniz !! Misafir

AnasayfaGeride kalan yüreğim..oda almış başını SANA gitmiş.. EmptyLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Geride kalan yüreğim..oda almış başını SANA gitmiş..

YazarMesaj
Cuceprenses
Prenses
Prenses
Cuceprenses

Aktiflik :
Geride kalan yüreğim..oda almış başını SANA gitmiş.. Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Geride kalan yüreğim..oda almış başını SANA gitmiş.. Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : Geride kalan yüreğim..oda almış başını SANA gitmiş.. 85352185ua2
Tecrübe :
Geride kalan yüreğim..oda almış başını SANA gitmiş.. Left_bar_bleue35 / 10035 / 100Geride kalan yüreğim..oda almış başını SANA gitmiş.. Right_bar_bleue

Dikkat : Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Show_Time

Geride kalan yüreğim..oda almış başını SANA gitmiş.. Empty
MesajKonu: Geride kalan yüreğim..oda almış başını SANA gitmiş..   Geride kalan yüreğim..oda almış başını SANA gitmiş.. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13 2008, 18:36

Geride kalan yüreğim..oda almış başını SANA gitmiş.. S2uz6

Önünde hasretimi çekeceğin,geceleri eskitip,gündüzleri bekleyeceğin günler var sevgilim.Yaşadığım daha doğrusu yaşayıpta anlayamadığım şeyleri sen göreceksin şimdi...

Yorulduğum ama neden yorulduğumu çözemediğim nice günler geçirdim sen varken,ama yokken!Benim anlayamadığım o kadar çok şey oldu ki,anlayamadığım için sevdim belki,belki kalbimde olupta yanımda olmadığın için..Dedim ya anlayamıyorum!

Zincirlerimi kırıp,yüreğime kanat takıp sevdim seni..Bir ömrü beraber tüketme hevesi(can-i)le,seninle,gecesiyle,gelmek bilmez gündüzüyle bu şehrin!Tüm benliğimi katıp,istenmeyen herşeyi atıp...

Bu değerbilmezliğin her ne kadar eskitse de yüreğimi,kıyamadım ki senden alıp başkasına vermeye kalbimi.Söküklerini dikmeye çalıştığım,yaralar almasına alıştığım bi can taşıyorum içimde artık!

Senden kalan!

Ya da eski bizden...

Her ne kadar ben de ben kalmasa da,seni hala seviyorum...

Kendimi öldürecek kadar değil,sen istedin diye aşkımı bitirecek kadar!!!

Geride olan tek şey,yüreğim...

Ona bile sahip çıkamıyorum artık!

Baksana almış başını sana gitmiş...

Geride kalan yüreğim..oda almış başını SANA gitmiş..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben mecburum sana -flash-