Osmanlı imparatorluğu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osmanlı imparatorluğu

Hosgeldiniz !! Misafir

AnasayfaYokLuĞuna Gebe Bıraktın Beni, eL eLeyim Artık OnunLa Dönsende BuLamazsın Beni.. EmptyLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

YokLuĞuna Gebe Bıraktın Beni, eL eLeyim Artık OnunLa Dönsende BuLamazsın Beni..

YazarMesaj
Cuceprenses
Prenses
Prenses
Cuceprenses

Aktiflik :
YokLuĞuna Gebe Bıraktın Beni, eL eLeyim Artık OnunLa Dönsende BuLamazsın Beni.. Left_bar_bleue10 / 99910 / 999YokLuĞuna Gebe Bıraktın Beni, eL eLeyim Artık OnunLa Dönsende BuLamazsın Beni.. Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : YokLuĞuna Gebe Bıraktın Beni, eL eLeyim Artık OnunLa Dönsende BuLamazsın Beni.. 85352185ua2
Tecrübe :
YokLuĞuna Gebe Bıraktın Beni, eL eLeyim Artık OnunLa Dönsende BuLamazsın Beni.. Left_bar_bleue35 / 10035 / 100YokLuĞuna Gebe Bıraktın Beni, eL eLeyim Artık OnunLa Dönsende BuLamazsın Beni.. Right_bar_bleue

Dikkat : Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Show_Time

YokLuĞuna Gebe Bıraktın Beni, eL eLeyim Artık OnunLa Dönsende BuLamazsın Beni.. Empty
MesajKonu: YokLuĞuna Gebe Bıraktın Beni, eL eLeyim Artık OnunLa Dönsende BuLamazsın Beni..   YokLuĞuna Gebe Bıraktın Beni, eL eLeyim Artık OnunLa Dönsende BuLamazsın Beni.. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13 2008, 19:10

YokLuĞuna Gebe Bıraktın Beni, eL eLeyim Artık OnunLa Dönsende BuLamazsın Beni.. Yaqmurik6

Yoklugunla el eleyim artık ...
O bana alışmaya çalışmakta bende ona , Fırtınalarımız öyle esmekteki sensizlik beni sımsıkı tutmakta ! Görünen o ki aslada bırakmayacak yoklugun peşimi Her gidişinle bir geliş planlayan sen !
Artık planlanma kötü yalanlara Gelişlerini istemiyor degilim ... Nedeni belirsiz bir gelişini ben neyleyim ...

Ben kaçmak istedikçe sensizlik üzerime üzerime yürümekte . Her fırtınada biraz daha yaklaşmakta benligime ! Her an yoklugunla birlikte olan bu kalp bir daha seni ister mi bilemiyorum ...

Öylece bırakıp gitmiştin beni , Karanlıklara hapsetmiştin kör kuyulara itmiştin sen beni , Bir gidiş bin bitiş !
Kaybetme korkum yoktu seni , Kaybetmek diye bişeyde yoktu kelimelerimde .

Sen gittin ya , Ben kaybetmedim ! Baksaydın görürdün gerçekleri Giden sendin Ardından bakan ben kaybeden sendin O acıyı çekense ben ...

Paylaşmıştık işte adeta herşeyi ... Sen kaybettin Bense senin kaybediş acını üstlendim ,

Yinede seviyorum seni
Hepde sevecegimden emin olabilir yüregin . Sen kaybettin beni , Bende aşkı kaybettin Bense sana olan aşkımı asla kaybetmedim !
Anlayabilsen her kelimemde neler gizli Sırlarımı bir çıkarabilsen gökyüzüne bu aşka çözülürdü dügümlerinden belkide !

Ben seni hep özlüyorum
Yoklugunla her an başbaşa kalmak ne demek? bilirmisin sen ! Yapışmış yakama sorar geçmişin acısını Cevaplar vermeye dermanım kalmaz , bilirmisin sen sensizlikle savaşmayı ... Keşke bendeki herşeyini alıp öyle gitseydin yüregimden , Kendini alıp gittin benden Göremedigin çok büyük birşey vardı yüregimde Aşkın - Keşke onuda söküp alsaydın benden taşıyamadıgımdan degil bunu istemem ,
Yoklugunla verdigim savaşı kaybetmemden ...

Bunları neden yaşıyorumki ?

Beni bırakıp Neden gittinki Sanki ?

Yokluguna gebe bıraktın beni, el eleyim artık onunla dönsende bulamazsın beni yuvanda !

YokLuĞuna Gebe Bıraktın Beni, eL eLeyim Artık OnunLa Dönsende BuLamazsın Beni..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» beNi aL..--flash--