Osmanlı imparatorluğu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osmanlı imparatorluğu

Hosgeldiniz !! Misafir

Anasayfaİtiraf ederken nelere dikkat edilmeli? EmptyLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli?

5 posters
YazarMesaj
Cuceprenses
Prenses
Prenses
Cuceprenses

Aktiflik :
İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli? Left_bar_bleue10 / 99910 / 999İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli? Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli? 85352185ua2
Tecrübe :
İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli? Left_bar_bleue35 / 10035 / 100İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli? Right_bar_bleue

Dikkat : Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Show_Time

İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli? Empty
MesajKonu: İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli?   İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13 2008, 19:28

- Herhangi bir üye küçük düşürülmemeli, alay edilmemeli, imalı laflar kullanılamamalı. (bkz. kategori açıklaması: "Forumdaki üyelere laf atan, ima eden banlanır!")
- Konular içinde sohbet edilmemeli.
- Yazılan itiraf bize uymasa bile saygı ile karşılanmalı. Karşımızdakinin de nihayetinde bir insan olduğu hatırlanmalı.
- Tutarsız, ciddiyetsiz, samimi olmayan itiraf konusu açılmamalı. (bkz. örnek konu içeriği; "birinden hoşlanıyorum", "başbakanı seviyorum", "bu elbisemi hiç sevmiyorum" vb. )
- İtirafın hiçbir zaman kişinin isteği üzere kaldırılamayacağı, ancak yönetimin kararı ile kaldırılabileceği bilinmeli.
- Forum genel kurallarının bu bölümde de geçerli olduğu bilincinde olunmalı.

Bir itiraf başlığı nasıl açılmalı?
Olayları olduğu gibi mi anlatmalıyım, yoksa biraz daha ekleme yapmalı mıyım? Hayır.

İtiraf edilecek konuyu kafamızda kararlaştırırız. Örneğin klavyeyi bozduk ve konu açarak bunu paylaşacağız.

Konu başlığı;
İtiraf ediyorummmmm.. > Yanlış.
Ben varya ben! > Yanlış.
Klavyemi bozdum > Doğru.

Konu içeriği;
Klavyem bozuldu > Yanlış.
Bugün klavyeme yanlışlıkla su döküldü İçini açıp kurutmak istedim belki çalışır ümidi ile ama malesef kurtaramadım.. Daha önce de televizyonun kumandasını bu şekilde bozmuştum, ne şanssızım ya. (vs.. vs..) > Doğru.

Kısaca;
Yazdığınız itirafın bir hikayesi olmalı.. Üç beş kelimelik bir itiraf için konu açılmasını doğru bulmuyor, onaylamıyoruz. Anahtar kelimemiz;
Samimiyet!

Kimseye söyleyemediklerinizi sanal ortamda paylaşmak istiyorsanız buyrun.. cheers Wink
Misra
Admin

Admin
Misra

Aktiflik :
İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli? Left_bar_bleue10 / 99910 / 999İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli? Right_bar_bleue

Tecrübe :
İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli? Right_bar_bleue

Dikkat : <marquee>Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Show_Time</marquee>

MesajKonu: Geri: İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli?   İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli? Icon_minitimePerş. Ağus. 14 2008, 15:38

kanka ne diyim yaratıcılığına hayranım bunlara napsan yaranamazsın ama Very Happy baksana o kadar uğraşmış bu kız bişi itiraf ediverelim elimimize mi yapışcak sanki demiorlar Very Happy:D:D
http://www.girsamata.com
jeKer_37
Banlandı
Banlandı
jeKer_37

Aktiflik :

Tecrübe :
İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli? Right_bar_bleue

Dikkat : <marquee>]Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Show_Time</marquee>

MesajKonu: Geri: İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli?   İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli? Icon_minitimePerş. Ağus. 14 2008, 20:20

İii bari iLk itirafi ben yapim Very Happy:D

misra yada damlanin yayinini özLedim Very Happy:D ikiside oLur sabir 40 dk kaldi Very Happy:D

Başka şeylerde itiraf edicektimde nese.. Smile lol!

Alıntı :
- Herhangi bir üye küçük düşürülmemeli, alay edilmemeli, imalı laflar kullanılamamalı. (bkz. kategori açıklaması: "Forumdaki üyelere laf atan, ima eden banlanır!")
- Konular içinde sohbet edilmemeli.
- Yazılan itiraf bize uymasa bile saygı ile karşılanmalı. Karşımızdakinin de nihayetinde bir insan olduğu hatırlanmalı.
- Tutarsız, ciddiyetsiz, samimi olmayan itiraf konusu açılmamalı. (bkz. örnek konu içeriği; "birinden hoşlanıyorum", "başbakanı seviyorum", "bu elbisemi hiç sevmiyorum" vb. )
- İtirafın hiçbir zaman kişinin isteği üzere kaldırılamayacağı, ancak yönetimin kararı ile kaldırılabileceği bilinmeli.
- Forum genel kurallarının bu bölümde de geçerli olduğu bilincinde olunmalı.

Oldu canım baska bir arzun varmi ?? Very Happy
http://www.djerdem.dinleriz.biz
Show_Time
Admin

Admin
Show_Time

Aktiflik :
İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli? Left_bar_bleue777 / 999777 / 999İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli? Right_bar_bleue

Tecrübe :
İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli? Right_bar_bleue

Dikkat : Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Show_Time

MesajKonu: Geri: İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli?   İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli? Icon_minitimeCuma Ağus. 15 2008, 17:07

İtirafınız varsa yapın yoksa muhabbetleri geyik bölümünde yapınız.Gereksiz mesajlar silinmiştir!...
https://osmanli.forum-canada.com
Çağrı
Moderatör
Moderatör
Çağrı

Aktiflik :

Tuttugu Takım : İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli? 47881165ux3
Tecrübe :
İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli?   İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli? Icon_minitimeCuma Ağus. 15 2008, 17:11

Allah allah bize kastın mı var? Question
jeKer_37
Banlandı
Banlandı
jeKer_37

Aktiflik :

Tecrübe :

Dikkat : <marquee>]Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Show_Time</marquee>

MesajKonu: Geri: İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli?   İtiraf ederken nelere dikkat edilmeli? Icon_minitimeCuma Ağus. 15 2008, 19:43

Show_Time demiş ki:
İtirafınız varsa yapın yoksa muhabbetleri geyik bölümünde yapınız.Gereksiz mesajlar silinmiştir!...

Var sinan msnden sana itiraf edicem Very Happy:D
http://www.djerdem.dinleriz.biz

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-