Osmanlı imparatorluğu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osmanlı imparatorluğu

Hosgeldiniz !! Misafir

AnasayfaAnılarınız derken?.. EmptyLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Anılarınız derken?..

4 posters
YazarMesaj
Cuceprenses
Prenses
Prenses
Cuceprenses

Aktiflik :
Anılarınız derken?.. Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Anılarınız derken?.. Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : Anılarınız derken?.. 85352185ua2
Tecrübe :
Anılarınız derken?.. Left_bar_bleue35 / 10035 / 100Anılarınız derken?.. Right_bar_bleue

Dikkat : Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Show_Time

Anılarınız derken?.. Empty
MesajKonu: Anılarınız derken?..   Anılarınız derken?.. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13 2008, 19:35

Evet arkadaşLar burayı daha çok küçük yaŞLarda yaptığımız ama bazıLarımızın haLa vazgeçemediği ''günLük'' gibi de kuLLanabiLrsnz Smile herkes istediği gibi yaşadıkLarını,oLup biten herşeyi yazabiLirrr..[Her hakkınız sakLıdır..[/color][/font] Rahat oLun Very Happy
jeKer_37
Banlandı
Banlandı
jeKer_37

Aktiflik :
Anılarınız derken?.. Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Anılarınız derken?.. Right_bar_bleue

Tecrübe :
Anılarınız derken?.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Anılarınız derken?.. Right_bar_bleue

Dikkat : <marquee>]Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Show_Time</marquee>

MesajKonu: Geri: Anılarınız derken?..   Anılarınız derken?.. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13 2008, 23:00

Her günüm ayRi bir macare buraya yaz yaz bitmez .. Razz

Ama bitanesini sizin icin anlatim daha 6 yasindayken böle bisiklet ile yaris felan yapardik Smile

Bir gün böle hazirlandik 6 yada 7 yasindaydim herhalde hazirlandik

Otoparkin bahcesinden cikip diger sokagin sonuna kim ilk gelirse 1. olucakti yaris yani Very Happy sonra bütün herkez basmaz mi. bende en arkaya kaldim sinirlenmisim birden hizlandim tamm caddeye cikar cikmaz karsima bi araba Very Happy

Arabaninda cami acikmis camdan iceri girermiyim ben Very Happy:D valla komedi hopp iceri giriyorum camdan sonra iste arabayi adam durduyo felan

sağ salim cikiyorum Smile

daha cok varda vakit yok.. Very Happy
http://www.djerdem.dinleriz.biz
Misra
Admin

Admin
Misra

Aktiflik :

Tecrübe :
Anılarınız derken?.. Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Anılarınız derken?.. Right_bar_bleue

Dikkat : <marquee>Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Show_Time</marquee>

MesajKonu: Geri: Anılarınız derken?..   Anılarınız derken?.. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13 2008, 23:04

Paylaşım İçin Tşkler..
http://www.girsamata.com
salihaaise
Prenses
Prenses
salihaaise

Aktiflik :

Tuttugu Takım : Anılarınız derken?.. 47881165ux3
Tecrübe :
Anılarınız derken?.. Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Anılarınız derken?.. Right_bar_bleue

Ruh Halim : Anılarınız derken?.. Bolunm10
Dikkat : Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Show_Time

MesajKonu: Geri: Anılarınız derken?..   Anılarınız derken?.. Icon_minitimePerş. Ağus. 14 2008, 13:36

Paylaşım için teşekkürler Razz:P
Cuceprenses
Prenses
Prenses
Cuceprenses

Aktiflik :

Tecrübe :
Anılarınız derken?.. Left_bar_bleue35 / 10035 / 100Anılarınız derken?.. Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Anılarınız derken?..   Anılarınız derken?.. Icon_minitimePerş. Ağus. 14 2008, 15:03

TeşekkürLerinizi yerim sizin,teşekkür etmeyin yazın [bugün teyzemlere gittim oof çok yemişimm annemlede kavga ettim zaten,yorucu bı gundu yattıgım yerı begenıcem] gibi gibi... Wink lol!

Anılarınız derken?..
1 sayfadaki 1 sayfası