Osmanlı imparatorluğu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osmanlı imparatorluğu

Hosgeldiniz !! Misafir

Anasayfa****SEVGİLİ GÜNLÜK**** EmptyLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

****SEVGİLİ GÜNLÜK****

5 posters
YazarMesaj
Cuceprenses
Prenses
Prenses
Cuceprenses

Aktiflik :
****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Left_bar_bleue10 / 99910 / 999****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : ****SEVGİLİ GÜNLÜK**** 85352185ua2
Tecrübe :
****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Left_bar_bleue35 / 10035 / 100****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Right_bar_bleue

Dikkat : Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Show_Time

****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Empty
MesajKonu: ****SEVGİLİ GÜNLÜK****   ****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Icon_minitimePerş. Ağus. 14 2008, 15:11

Merhaba qünLükk Smile

Buqün burda iLk başLangıç ve iLk yazışım inşaLLh thmn ettiğim ve istediğim gibi oLur..amaÇ herkesin iÇinden geçenLeri iyi kötü payLaşmak istedikLerini payLaşabiLecekleri bom bi yer oLuşturmak..

Hadi bismiLLah diyerek baŞLıyorumm cheers

Bugüün birazCık çok uyumuşum Sanırım scratch ama Gece çok geç uyudum 4 dü Sanırım en son saate baktığımda yatakta uyuyamayıp Televizyon karşısına geçincee o dizi bu dizii Daha kötü oluyo hiç uyuyamıyorum Very Happy Annemin çabasıyLa ve zoruyLa saat 11de kaLkdm Sonra bii güzeL kahwaLtıı yaptım sOnra savaş aLanına Dönen doLabımı düzeLttmm o zaten günün büyük bi kısmını aLdıı Very Happy Şmdii de yemek yicem .. Şimdi diosn sen bu kız saLakmı gün bitmeden niye yazdı diee Very Happy Salak filan deiLimm Mad accık deLiyim o kadar Razz akşam yazamayabiLrm diye şmdi yazdm akŞam ev baya kalabaLk oLcak snrm confused ama yinede yazmaya çaLışıçam Laughing şİmdiLikkk hoŞçakaaLLL lol!
jeKer_37
Banlandı
Banlandı
jeKer_37

Aktiflik :
****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Left_bar_bleue10 / 99910 / 999****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Right_bar_bleue

Tecrübe :
****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Left_bar_bleue0 / 1000 / 100****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Right_bar_bleue

Dikkat : <marquee>]Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Show_Time</marquee>

MesajKonu: Geri: ****SEVGİLİ GÜNLÜK****   ****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Icon_minitimePerş. Ağus. 14 2008, 20:32

Sevgili günlük,

Bügün yine yorucu bir günü geride biraktim Very Happy daha yorucu kisma yeni giricem ama nese :p sabah her zamanki gibi horozlarin ötmesi ile Very Happy:D benim kalkma vaktim geldi ama ben kalkmadim o ayri Very Happy saat 7 gibi uyandim gecede 3 de yattim tahmin edin ne kadar uyudugumu ve yorgun oldumu ama 2 ''güzel'' insaninin yayinini dinlemedende yatilmiyo yorgunlugum gidiyor maşşalah.. Very Happy:D

Eee sonra naptin diceksiniz ??

Tabi sölim naptim hemen üst baş degiiştir önüne ne gelirse giy hemen evden çik koş koş koş Very Happy otobuse yetişVery Happy
Bügün yine yetiştik allahtan gerce 5 dk bi ama nese :p Very Happy

Sonra in iş yerine gel günaydin fastlari hadin işe Very Happy:D
İşdende vakit buldukca msnde takil tabi işler bitse.. .Sad

Bi yandanda üniv. sinavlarina hazirlan off hiçbirşey bitmiycek.. Smile
su öss kim cikardiysa onu bi güzel öpmek lazim Very Happy

ee böle sonra akşam 8 dede eve damla biraz otur dinlen yemegimi yerim sonrada geç pc başina misranin yayinini dinle Very Happy

açayip morel oluyo..
yorgunluk felan kalmiyo Very Happy

Öle işte Bu günde bitirik
1 gün daha yaşlandik Very Happy:D

Ama böle olmaz herkez yazsn.. Sad

lol! lol!
http://www.djerdem.dinleriz.biz
Borkor
Üye
Üye
Borkor

Aktiflik :

Tecrübe :
****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Left_bar_bleue0 / 1000 / 100****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Right_bar_bleue

Dikkat : <marquee>]Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Show_Time</marquee>

MesajKonu: Geri: ****SEVGİLİ GÜNLÜK****   ****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Icon_minitimeCuma Ağus. 15 2008, 17:55

Bende yazıım

Sevgili günlük senden nefret ediorum ve yüzünü görmek istemiorum. Lanet bi gün geçirdim ve meyhanede saçmaladığım gibi burda saçmalıyorum. Huzursuzluk vereceğimi bile bile kalıyorum. Neyse sanırım burda fazla saçmalamayacağım.

Çağrıyla buluştuktan sonra eve geldim ve burayı açtım.

2. yazışımda saçmalamıycam.
jeKer_37
Banlandı
Banlandı
jeKer_37

Aktiflik :

Tecrübe :

MesajKonu: Geri: ****SEVGİLİ GÜNLÜK****   ****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Icon_minitimeCuma Ağus. 15 2008, 19:21

15-08-08

Çok çok sevgili günlük,

Yeni bir güne yani saaat :00.00 dan sonra çok hareketli dklar oldu Very Happy:D

Hayatimda çok ani berkide sadece 00.00 - 03.00 arasi yaşamişimdir Very Happy

Sevinç,gülmek,sinirlenmek,kizmak (çagri ) Very Happy , sevgi
..

Çok yogun duygular ile yeni bir güne merhaba dedim iyikide demiim :p

Geriside zaten siradan ayni şeyler.. Very Happy

Yanliz bügün eve gelirken bi cad. geçerken cadden kenarinda yaklaşik bi 15 20 çoçuk toplanmiş hepsi 9-14 yaşlari arasi Very Happy:D ellerinde borular Very Happy uçlarinda taşlar ellerde taşlar Very Happy:D

Gelen geçen bütün otobusleri taşliyolar Very Happy
yanimda bi adam var taş geldi bi baktm üstüme dogru bi geliyo ben hemen kalktigim gibi admada yere uzandi korkudan haha Very Happy:D gülmekten öldüm..
Nese sağ salim vardik..

Asil hayatim gece basliyo hayirlisi.. Very Happy

Sans dile bana sevgili günlük. hehe Very Happy
lol! lol!
http://www.djerdem.dinleriz.biz
salihaaise
Prenses
Prenses
salihaaise

Aktiflik :

Tuttugu Takım : ****SEVGİLİ GÜNLÜK**** 47881165ux3
Tecrübe :
****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Left_bar_bleue25 / 10025 / 100****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Right_bar_bleue

Ruh Halim : ****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Bolunm10
Dikkat : Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Show_Time

MesajKonu: Geri: ****SEVGİLİ GÜNLÜK****   ****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Icon_minitimePerş. Eyl. 04 2008, 15:59

****SEVGİLİ GÜNLÜK****

Sana ilk defa yazı yazıyorum neyse..
Şu iki gün benim için baya bi koşturmacalı oldu Sleep
Şöyle başlim anlatmaya
2 eylül salı akşamı iftardan hemen sonra evde hareketlilik başladı annem,babam, ben ve kardeşim komşumuzun arabasına bindik e tabi önce valizleri koyduk Smile
Gebze'ye doğru yola koyulduk saat 22:00 gibi gidicemiz yere vardık.Kardeşim Gebze'de bi liseyi kazanmıştı onu kalacağı eve yerleştirdik.. Sad sevinsemmi üzülsemmi bilemiyorum.. Crying or Very sad severdim keretayı ne kadar tartışsakta o benim kardeşim sonuçta Laughing
Onu bıraktıktan sonra saat 23:00 gibi terminale gittik bilet aldım sıra bendeydi Shocked
Annemle beraber yola koyulduk otobüsün içinde sağa dön sola dön derken gitcemiz yere vardık indiğimizde saat sabahın 4 üydü (3 eylül) Suspect
Neyseki kalıcak yeri önceden ayarlamıştık Very Happy
Saat 8 de tanıdık birini bulup okuluma gittim kayıt oldum falan.. Güzel , küçük,sevimli, bi köyün içindeydi Smile

Kayıt olduktan sonra annemin yanına gittim.annem okulumu sordu nasıl biyer diye benim ilk söylediğim söz " bu kadar temiz hava beni çarpar oldu" Razz:P:P o kadar alışmışız ki beton yığınlarına Very Happy
Köy görünce insan bi tuhaf oluyor tabi Very Happy

Saat 16:00 da otobüse bindik bu sefer yolculuk 7 saat sürdü scratch sanırım şoför abi baya yavaştı Very Happy

gece yarısında ancak eve geldik..

erTesi sabah yani bugün baya geç uyandım Sleep e tabi o yorgunlukla Very Happy

SEvgili günlük sanırım bu sana son yazışım Sad
okulun bulunduğu köyde internet cafe göremedim Sad
Ailemde biz gidiyoruz diye evdeki net bağlantısını kapatıcaklarmış Sad Crying or Very sad kim bilir bidaha ne zaman görüşürüz Sad
Benden bu kadar.
Selametle..

Show_Time
Admin

Admin
Show_Time

Aktiflik :
****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Left_bar_bleue777 / 999777 / 999****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : ****SEVGİLİ GÜNLÜK**** 85352185ua2
Tecrübe :
****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Left_bar_bleue100 / 100100 / 100****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ****SEVGİLİ GÜNLÜK****   ****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06 2008, 14:19

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Seni çok özlücez emine Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
https://osmanli.forum-canada.com
salihaaise
Prenses
Prenses
salihaaise

Aktiflik :

Tuttugu Takım : ****SEVGİLİ GÜNLÜK**** 47881165ux3
Tecrübe :
****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Left_bar_bleue25 / 10025 / 100****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Right_bar_bleue

Ruh Halim : ****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Bolunm10

MesajKonu: Geri: ****SEVGİLİ GÜNLÜK****   ****SEVGİLİ GÜNLÜK**** Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10 2008, 13:13

bende sizi özlicem SadSadSadSad Crying or Very sad

****SEVGİLİ GÜNLÜK****
1 sayfadaki 1 sayfası