Osmanlı imparatorluğu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osmanlı imparatorluğu

Hosgeldiniz !! Misafir

AnasayfaBEN TOPLARDIM YERLERDEN KALBİMİN KIRIKLARINI AYAKLARIN BATMASIN diye... EmptyLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BEN TOPLARDIM YERLERDEN KALBİMİN KIRIKLARINI AYAKLARIN BATMASIN diye...

3 posters
YazarMesaj
PeMBiS
Co Admin
Co Admin
PeMBiS

Aktiflik :
BEN TOPLARDIM YERLERDEN KALBİMİN KIRIKLARINI AYAKLARIN BATMASIN diye... Left_bar_bleue10 / 99910 / 999BEN TOPLARDIM YERLERDEN KALBİMİN KIRIKLARINI AYAKLARIN BATMASIN diye... Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : BEN TOPLARDIM YERLERDEN KALBİMİN KIRIKLARINI AYAKLARIN BATMASIN diye... 47881165ux3
Tecrübe :
BEN TOPLARDIM YERLERDEN KALBİMİN KIRIKLARINI AYAKLARIN BATMASIN diye... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100BEN TOPLARDIM YERLERDEN KALBİMİN KIRIKLARINI AYAKLARIN BATMASIN diye... Right_bar_bleue

Dikkat : Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Show_Time

BEN TOPLARDIM YERLERDEN KALBİMİN KIRIKLARINI AYAKLARIN BATMASIN diye... Empty
MesajKonu: BEN TOPLARDIM YERLERDEN KALBİMİN KIRIKLARINI AYAKLARIN BATMASIN diye...   BEN TOPLARDIM YERLERDEN KALBİMİN KIRIKLARINI AYAKLARIN BATMASIN diye... Icon_minitimeSalı Eyl. 02 2008, 13:38

BEN TOPLARDIM YERLERDEN KALBİMİN KIRIKLARINI
Sırf AYAKLARIN BATMASIN diye...

En çok senin yanında üşürdüm
Sen beni herzaman üşütürdün de
Haddimi aştığım zamanlarda
Sana yaklaşmayı denediğim zamanlarda yani
En acımasız soğuğunu çarpardın üstüme
Çok toydum dayanamazdım
Buz kesilirdim ve son bir vuruşla
Paramparça etmeyi de ihmal etmezdin
O buz kütlesini her seferinde
Yinede ben toplardım yerlerden kalbimin kırıklarını
Suya benzerdin musluktan damlardın mesela
Ben uykuya dalmadan hemen önce
Yada durup dururken bir salgın hastalık getirirdin
Uzaklardan bana armağan ederdin...

Hiç bişey yapmasan ayakkabımın içine girerdin
Tamda evden yeni çıkmışken ben
Sen basmaya suya benzerdin...

Ne zaman kötü hissetsen kötü hissettirmek için
Yokuş aşşağı akmaya başlardın bütün gücünle
Tabiyki ben olurdum yokuşun altında
Ve herzaman hazırdı savunman
Yokuş yukarı nasıl akıcaktın
Ve tabiyki gövdemi parçalardın
Sen benim gövdemi parçalardın da
Yinede ben toplardım yerlerden kalbimin kırıklarını...

Sen suya benzerdin ya sensiz olmazdı
Olduğu kadarda olmazdı
Yani ben bir hiçkimseydim

Ama yinede BEN TOPLARDIM YERLERDEN KALBİMİN KIRIKLARINI
Sırf AYAKLARIN BATMASIN diye...
salihaaise
Prenses
Prenses
salihaaise

Aktiflik :
BEN TOPLARDIM YERLERDEN KALBİMİN KIRIKLARINI AYAKLARIN BATMASIN diye... Left_bar_bleue10 / 99910 / 999BEN TOPLARDIM YERLERDEN KALBİMİN KIRIKLARINI AYAKLARIN BATMASIN diye... Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : BEN TOPLARDIM YERLERDEN KALBİMİN KIRIKLARINI AYAKLARIN BATMASIN diye... 47881165ux3
Tecrübe :
BEN TOPLARDIM YERLERDEN KALBİMİN KIRIKLARINI AYAKLARIN BATMASIN diye... Left_bar_bleue25 / 10025 / 100BEN TOPLARDIM YERLERDEN KALBİMİN KIRIKLARINI AYAKLARIN BATMASIN diye... Right_bar_bleue

Ruh Halim : BEN TOPLARDIM YERLERDEN KALBİMİN KIRIKLARINI AYAKLARIN BATMASIN diye... Bolunm10
Dikkat : Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Show_Time

MesajKonu: Geri: BEN TOPLARDIM YERLERDEN KALBİMİN KIRIKLARINI AYAKLARIN BATMASIN diye...   BEN TOPLARDIM YERLERDEN KALBİMİN KIRIKLARINI AYAKLARIN BATMASIN diye... Icon_minitimePerş. Eyl. 04 2008, 11:06

Çok güzel.Paylaşımın için teşekkürler
aylinim köprülü
Kraliçe
Kraliçe
aylinim köprülü

Aktiflik :

Tecrübe :
BEN TOPLARDIM YERLERDEN KALBİMİN KIRIKLARINI AYAKLARIN BATMASIN diye... Left_bar_bleue100 / 100100 / 100BEN TOPLARDIM YERLERDEN KALBİMİN KIRIKLARINI AYAKLARIN BATMASIN diye... Right_bar_bleue

Ruh Halim : BEN TOPLARDIM YERLERDEN KALBİMİN KIRIKLARINI AYAKLARIN BATMASIN diye... Bolunm10

MesajKonu: Geri: BEN TOPLARDIM YERLERDEN KALBİMİN KIRIKLARINI AYAKLARIN BATMASIN diye...   BEN TOPLARDIM YERLERDEN KALBİMİN KIRIKLARINI AYAKLARIN BATMASIN diye... Icon_minitimePerş. Eyl. 11 2008, 14:03

Sen suya benzerdin ya sensiz olmazdı
Olduğu kadarda olmazdı
Yani ben bir hiçkimseydim...

BEN TOPLARDIM YERLERDEN KALBİMİN KIRIKLARINI AYAKLARIN BATMASIN diye...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-