Osmanlı imparatorluğu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osmanlı imparatorluğu

Hosgeldiniz !! Misafir

AnasayfaO AFRİKA'DA BEN BURADAYIM EmptyLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

O AFRİKA'DA BEN BURADAYIM

2 posters
YazarMesaj
Ali_cagri
Moderatör
Moderatör
Ali_cagri

Aktiflik :
O AFRİKA'DA BEN BURADAYIM Left_bar_bleue10 / 99910 / 999O AFRİKA'DA BEN BURADAYIM Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : O AFRİKA'DA BEN BURADAYIM 47881165ux3
Tecrübe :
O AFRİKA'DA BEN BURADAYIM Left_bar_bleue0 / 1000 / 100O AFRİKA'DA BEN BURADAYIM Right_bar_bleue

Ruh Halim : O AFRİKA'DA BEN BURADAYIM Mutsuz10
Dikkat : <marquee>]Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Show_Time</marquee>

O AFRİKA'DA BEN BURADAYIM Empty
MesajKonu: O AFRİKA'DA BEN BURADAYIM   O AFRİKA'DA BEN BURADAYIM Icon_minitimePtsi Tem. 14 2008, 21:03

Temel bir gün dertli dertli içiyormuş meyhanede. - "Ne bu hal", demiş Dursun. - "Boşver" demiş Temel de. Dursun ısrar etmiş "biz arkadaş değil miyiz?" diyerek. Temel dayanamamış: - "Ama kimseye anlatma.. Hani ben bir zaman Afrika'ya gitmiştim ayı avlamaya?" - "Hatırladım bayağı da dönmemiştin" demiş Dursun... - "Günler sonra buldum en sonunda avlayacak bir ayı ama tam ateş edecekken tüfek bozuldu. Ben de kaçarken uçurumdan aşağı düştüm." - "Eeeee" demiş Dursun "Sonra..." - "Her tarafım kan revan içinde, komaya girmişim. Sonra ayı beni yuvasına götürdü. Yaralarımı yaladı, balla, sütle besledi beni, iyileştikten sonra da bana tecavüz etti aylarca" demiş. - "Buna mı üzülüyorsun, takma kafanı yaa bak bu kadar zaman geçti. Çoluk çocuğa karıştın, mutlu bir hayatın var" demiş Durmuş. Temel: - "Bu da hayat mı be birader... O Afrika'da ben burda.."
koray1gs
Üye
Üye
koray1gs

Aktiflik :
O AFRİKA'DA BEN BURADAYIM Left_bar_bleue10 / 99910 / 999O AFRİKA'DA BEN BURADAYIM Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : O AFRİKA'DA BEN BURADAYIM 47881165ux3
Tecrübe :
O AFRİKA'DA BEN BURADAYIM Left_bar_bleue0 / 1000 / 100O AFRİKA'DA BEN BURADAYIM Right_bar_bleue

Dikkat : Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Show_Time

O AFRİKA'DA BEN BURADAYIM Empty
MesajKonu: Geri: O AFRİKA'DA BEN BURADAYIM   O AFRİKA'DA BEN BURADAYIM Icon_minitimeC.tesi Şub. 14 2009, 18:00

Neutral
http://uA-cim-bom.turkproforum.com

O AFRİKA'DA BEN BURADAYIM
1 sayfadaki 1 sayfası