Osmanlı imparatorluğu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osmanlı imparatorluğu

Hosgeldiniz !! Misafir

AnasayfaHasret hiç bu kadar büyümemişti EmptyLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hasret hiç bu kadar büyümemişti

2 posters
YazarMesaj
salihaaise
Prenses
Prenses
salihaaise

Aktiflik :
Hasret hiç bu kadar büyümemişti Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Hasret hiç bu kadar büyümemişti Right_bar_bleue

Tuttugu Takım : Hasret hiç bu kadar büyümemişti 47881165ux3
Tecrübe :
Hasret hiç bu kadar büyümemişti Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Hasret hiç bu kadar büyümemişti Right_bar_bleue

Ruh Halim : Hasret hiç bu kadar büyümemişti Bolunm10
Dikkat : Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Show_Time

Hasret hiç bu kadar büyümemişti Empty
MesajKonu: Hasret hiç bu kadar büyümemişti   Hasret hiç bu kadar büyümemişti Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30 2008, 16:07

Hava kararmış yağmur yağıyordu.. Düşlerime yağmur yağıyordu.. Hiç olmadığın kadar içimdeydin.. Sensiz geçen zamanlara inat daha bir hissettim seni bugün.. 

Yalan değil başka sevdalar başka aşklar peşinde koştum yokluğunda.. Sana benzeyen her şeyi sevdim ben.. 
Sevdiğim her şeyde senden izler vardı. Aradığımı buldum sandım ama yanıldım bulduğum sen değildin. 
Olmadık zamanlarda aklıma düştün zamansız yaralandım. Her sabah seni bulmak için yolara düşmek geldi içimden ama yapamadım..

Yalnızlığın acısıyla kahroldum her gece. “Gelir” dedim kendi kendime “Söz verdi gelmesi gerek.” Bekledim. Kendimi param parça hissetim ama yine de sana kızamadım. Unuttum kötü sözlerini.. 
Unuttum kapında bekletildiğimi.. 
Unuttum telefonlarıma cevap vermediğini kavgalarımızı unuttum..

Bir tek seni unutmadım sevgili bir tek seni unutamadım. Hep dönmeni bekledim..

Zamanla alıştım acılara.. Alıştım sevdiklerimin yokluğuna. Ama yalnızlığa
alışamadım hasrete alışamadım sensizliğe alışamadım. Hep dönmeni bekledim..

Şimdi artan yalnızlığım büyüyen yokluğun var.. Tenimde kokun gülüşün içimde saklı. 
Sen neredesin sevgili varlığın nerede? Bir mevsim döndü sen dönmedin..

”Düşlerim böyle dağınık değildi eskiden. Özlemlerim hiç bu kadar olmamıştı gün ışığına. Hasret hiç bu kadar büyümemişti..”

ilknur
Üye
Üye
ilknur

Aktiflik :
Hasret hiç bu kadar büyümemişti Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Hasret hiç bu kadar büyümemişti Right_bar_bleue

Tecrübe :
Hasret hiç bu kadar büyümemişti Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Hasret hiç bu kadar büyümemişti Right_bar_bleue

Ruh Halim : Hasret hiç bu kadar büyümemişti Gevsek10
Dikkat : Daha kaliteli hizmet alabilmek icin Profil bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı tavsiye ederim !! Show_Time

MesajKonu: Geri: Hasret hiç bu kadar büyümemişti   Hasret hiç bu kadar büyümemişti Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30 2008, 22:16

paylaşım için sağol Smile
salihaaise
Prenses
Prenses
salihaaise

Aktiflik :

Tecrübe :
Hasret hiç bu kadar büyümemişti Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Hasret hiç bu kadar büyümemişti Right_bar_bleue

Ruh Halim : Hasret hiç bu kadar büyümemişti Bolunm10

MesajKonu: Geri: Hasret hiç bu kadar büyümemişti   Hasret hiç bu kadar büyümemişti Icon_minitimeC.tesi Ağus. 30 2008, 22:23

Teşekkür ederim..damat nerde Razz

Hasret hiç bu kadar büyümemişti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» haSRet !... --flash--
» Erkekler Ne Kadar Temiz Kalpli Bakin.. :))